GEOENG
   
 

 

 აირჩიეთ სასურველი კოლეგია

მიმდინარე თარიღი: 2018.06.19
  სისხლი სამოქალაქო ადმინისტრაციული  
თარიღი მოსამართლე მონაწილე პირები დარბაზი
09:15 ალექსანდრე იაშვილი ვასილ სიდამონიძე, როინ ხინთიბიძე 0
09:30 ალექსანდრე იაშვილი გიორგი გოგლიძე, მაია ჟვანია 0
10:00 მაია ქოქიაშვილი დავით თოლორდავა, ელჩინ ბადალოვი , თეა გიორგაძე 0
10:00 ალექსანდრე იაშვილი ბადრი ქუმსიაშვილი, ლევან ჟორჟოლაძე , ლევან გელაშვილი, ნიკოლოზ მანაგამე 0
10:30 მაია ქოქიაშვილი ანზორ იზორია , გიორგი გაგნიძე , ნიკოლოზ ქვრივიშვილი 0
10:30 ბესიკ ბუგიანიშვილი გივი კვანტალიანი, გოგა რამაზაშვილი, ნათია ქომოშვილი 2
10:30 იზა კელენჯერიძე ანა მეტრეველი , ზაზა ბუაჩიძე, თეიმურაზ აზაურაშვილი, ირინე რობაქიძე 0
11:00 ლელა კალიჩენკო გიორგი ნაბახტეველი, გოგა გამთენაძე, დავით მეზურნიშვილი, ია ლიპარტელიანი 14
11:00 გიორგი ებანოიძე თეონა გვაზავა , ლუკა სულაძე 6
11:00 მაია ქოქიაშვილი ვაჟა არობელიძე , თორნიკე ტყაბლაძე , ლევან გლუნჩაძე 0
11:00 ბესიკ ბუგიანიშვილი ვაჟა თოდუა , ნოდარ დობორჯგინიძე, ნოდარ ქათამაძე 2
11:00 მაია კვირიკაშვილი ბიჭიკო მაჭავარიანი, დავით გირგვლიანი, ელიზავიტა ჯაფარიძე, თეიმურაზ ხაჭიპერაძ 11
11:00 ნინო ნაჭყებია ირაკლი მარშანია, ოთარ აბესაძე 15
12:00 ეკა არეშიძე ***** 1
12:00 ნატო ხუჯაძე ირაკლი ბენია, ლევან ვეფხვაძე , ოვანეს ასლანიანი 5
12:00 ვახტანგ მრელაშვილი ბექა რევაზიშვილი, გიორგი სიმონიშვილი , გიორგი ონიანი, დევი ჩილაშვილი 12
12:00 ლელა კალიჩენკო ანა კვიჟინაძე , თანდილა ჯოლოგუა , მერაბი ბებია 14
12:00 გიორგი ებანოიძე ზაქრო გვიშიანი, ლაშა ყიფშიძე, ცოტნე ცერცვაძე 6
12:30 ლელა კალიჩენკო ანა ჟღენტი , ბექა მჭედლიანი, ვასილ სამხარაძე 14
13:00 მაკა გველესიანი გიორგი ერისთავი, ნათია ქართველიშვილი 0
13:00 ლელა კალიჩენკო თამარ კერესელიძე, ნიკოლოზ ხადური, ნინო ტაბატაძე 14
13:00 მაია შოშიაშვილი იზა კილასონია, ლამარა ბარკალაია, მინდია დავითაძე 0
13:00 მაკა გველესიანი ვიტალი ქანთარია, ხატია ყანდიაშვილი 0
13:00 ლილი მსხილაძე რევაზ სვანაძე , ხვიჩა ხარებაშვილი 0
13:00 ნათია გუდაძე ლაშა დოლბაძე, მიხეილ სადრაძე 3
13:00 გიორგი ებანოიძე ედუარდ ნასყიდაშვილი, ზვიად ფხაკაძე, ზურაბ ჭელიძე, იგორ გიორგაძე 6
13:30 გიორგი ებანოიძე ემზარ ფუხაშვილი, ზაზა გიუნაშვილი 6
13:45 ალექსანდრე იაშვილი ლევან ჟორჟოლაძე , ნინო ტაბატაძე , შოთა პაპაშვილი 0
14:00 გიორგი ებანოიძე მიხეილ ჩხეიძე, სულიკო ხიზანიშვილი , ტარიელ გაჩეჩილაძე 6
14:00 ნინო ნაჭყებია გიორგი ჭელიძე, ზაზა დათუკიშვილი 15
14:00 ლილი მსხილაძე ალაკპერ ისმაილოვი, ზვიად ჭყრუნიშვილი, თორნიკე ტყაბლაძე , იოსებ ბაბალაშვილი 0
14:00 ნათია გუდაძე აიას გუსეინოვი, ზაზა კალაშოვი, თინათინ ჭურღულია 3
14:00 ქეთევან ჯაჭვაძე დავით ცუცქირიძე, თამარ ზაქუტაშვილი 8
14:00 ნატო ხუჯაძე ირაკლი ქარდავა, მელორ ეხვაია 5
14:00 ლელა კალიჩენკო თამარ კერესელიძე, ოქსანა ბაბიჩევა 14
14:00 ალექსანდრე იაშვილი დავით სუჯაშვილი, ნინო ბერიშვილი , სალომე ადეიშვილი 0
15:00 ქეთევან ჯაჭვაძე ლაშა ბერიძე, ხათუნა კუსრაშვილი 8
15:00 ნათია გუდაძე ზურაბ ჯღაკრავა , თამაზ თამაზაშვილი , ლაშა ცქვიტარია , ნიკო შენგელაია 3
15:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი ვაჟა შალვაშვილი , თორნიკე მახათაძე , კახაბერ ხვისტანი 0
15:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი ანა ლეკიაშვილი, ლევან ქავთარაძე 0
15:00 ეკა არეშიძე ***** 1
15:00 ეკა არეშიძე ***** 1
15:00 ბესიკ ბუგიანიშვილი ალექსი ტუგულაშვილი, გაბრიელ ცხოვრებაშვილი, გელა ინასარიძე , ზურაბ დოლიძე 2
15:00 ლილი მსხილაძე გრიგოლ ნიშნიანიძე , რევაზ ბენდელიანი 0
15:00 ნათია გუდაძე ვანო ოქროპირიძე, ვიქტორ მათევოსიანი, თეიმურაზ მარიამული, მალხაზი ხუციშვილი 3
15:00 ალექსანდრე იაშვილი ნუგზარ ჭიტაძე, რამაზ ტურიაშვილი 0
15:00 ნინო ელიეშვილი გოჩა წულაია, მარინე ლომიძე , ნუგზარ ოდილავაძე 0
15:00 გიორგი ებანოიძე ელგუჯა კვიციანი, თამარ კერესელიძე, კახაბერ ვიბლიანი 6
15:00 ბესიკ ბუგიანიშვილი ვლადიმერ ბასილაშვილი, მანანა ჩხეტიანი, ნინო მიქავა 2
16:00 ნინო ელიეშვილი ალექსანდრე ჩხეიძე , რემი ცუცქირიძე 0
16:00 ხათუნა ხარჩილავა თამაზ მექოშვილი, ირაკლი ბერიძე, ირაკლი ყვავაძე
16:00 ბესიკ ბუგიანიშვილი ზაზა ქარქუსაშვილი, იბრაიმ დიდმანიძე 2
16:00 ლილი მსხილაძე გრანტ სარქისიანი, დიმიტრი ყოლბაია, თინა მახარაშვილი 0
16:00 ნათია გუდაძე ბაკურ ჩიქოვანი, გეტმან თოფურია 3
16:00 ალექსანდრე იაშვილი თამარ პაპავა , ჯონი აქულაშვილი 0
16:00 მაია ქოქიაშვილი ზაზა საქუაშვილი, ქრისტინე ცეკვავა 0
16:00 ნინო ნაჭყებია ზინიკო ქობალია , რობერტი ფარცვანია , ჯონი ქობალია 15
16:00 იზა კელენჯერიძე არმენ არაქელიანი, თამარ ბეჟუაშვილი, თორნიკე ტყაბლაძე, ნიკოლოზ ათუნაშვილი 0
16:00 ლილი მსხილაძე გიორგი რეხვიაშვილი, ეკა ჭაავა, პაპუნა ჩაკვეტაძე 0
16:00 ლელა კალიჩენკო ანა ბეჟანიშვილი, დიანა ფირუმიანი, თამაზი საათაშვილი 14
16:00 ეკა არეშიძე ამბროსი სიფრაშვილი, ანზორი გურული, გოგა ბოგვერაძე 1
16:45 ალექსანდრე იაშვილი თამარ პაპავა , ჯონი აქულაშვილი 0
17:00 მაია ქოქიაშვილი თედო ჟორჟოლიანი, კახაბერ ფანგანი, მილენა მითაიშვილი 0
17:00 ბესიკ ბუგიანიშვილი ირაკლი გულდედავა, მიხეილ დვალი 2
17:00 ლილი მსხილაძე ბადურ ბირბიჩაძე , დავით კანკავა, დიმიტრი მახარაშვილი, ვანო ოქროპირიძე 0
17:00 ელენე გოგუაძე გიორგი კალანდაძე, ვასილ მეტონიძე , თორნიკე ტყაბლაძე 0
17:00 ეკა არეშიძე ალბერტ მელიქსეტიანი, ნინო მიქავა, შორენა ხარჩილავა 1
17:00 დავით მგელიაშვილი იოსებ მენთეშაშვილი, კობა ძამაშვილი
17:30 ალექსანდრე იაშვილი ანი ხახანაშვილი , ვლადიმერ მამუჩაჩვილი 0
18:00 ნინო ელიეშვილი იმედა ხახუტაიშვილი, ირაკლი გულდედავა 15
18:00 ხათუნა ხარჩილავა გიორგი კალანდაძე, გიორგი სამუშია, დავით ახალაია, ვლადიმერ ვექილიანი
18:00 ხათუნა ხარჩილავა ვალერიან კაციშვილი , მიხეილ ჩხეიძე
18:00 მაია კვირიკაშვილი გიორგი სვანიძე, ნათია ქომოშვილი, უშანგი მგელაძე 11
18:10 ალექსანდრე იაშვილი გიორგი გუდაძე, შოთა კახიძე 0
Created By: Pro-Service Copyright © 2008 . All Rights Reserved.