GEOENG
   
 

 

 აირჩიეთ სასურველი კოლეგია

მიმდინარე თარიღი: 2018.04.19
  სისხლი სამოქალაქო ადმინისტრაციული  
თარიღი მოსამართლე მონაწილე პირები დარბაზი
10:00 ლავრენტი მაღლაკელიძე ლაშა კოტრიკაძე, შადიმან კუხიანიძე 13
10:00 ლავრენტი მაღლაკელიძე პაატა თინიკაშვილი, ქეთევან გურაშვილი 13
10:00 ლაშა ჩხიკვაძე გელა ყიფშიძე , ზაზა კვირკველია , ინგა გაჩეჩილაძე , სოსო კორკელია 2
10:30 ეკატერინე გაბრიჩიძე ალი ამირ მიანდარაყ, გიორგი ბერიძე , ესმაიელ აბდოლაჰფოურ შარაფეჰ , ვახტანგ ცალუ 1
11:00 ნინო ელიეშვილი ანა სიგუა , ბაქარი ვაშაკიძე, ნინო მერაბიშვილი 15
11:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი ნოდარი ნათენაძე, საბა თვალავაძე, ცოტნე ცერცვაძე 10
11:00 მერაბ ჯორბენაძე ვაჟა თოდუა , ლაშა ლაბაძე, ჯონი ქობალია 8
11:00 ლავრენტი მაღლაკელიძე ანა კვიჟინაძე , ანდრია ლალუაშვილი 13
11:00 გიორგი დარახველიძე ბესიკ ქვარცხავა , ვლადიმერ კილაძე 0
11:00 მერაბ ჯორბენაძე ავთანდილ ასკეროვი, გულმამედ ალლაზოვ, ელჯან გასანოვი , ვახტანგ ცალუღელაშვილი 8
11:00 ლაშა ჩხიკვაძე დავით ნოზაძე, მამუკა გიჯიაშვილი 2
11:15 ლაშა ჩხიკვაძე დავით ნოზაძე, დავით ხუნდაძე 2
11:30 ვახტანგ მრელაშვილი ბექა გულედანი, დავით შავშიშვილი , თინათინ ჭურღულია 0
12:00 ქეთევან ჯაჭვაძე ბექა ბაბუნაშვილი , ნათია გურული 12
12:00 ქეთევან ჯაჭვაძე ვლადიმერ ანდღულაძე, ნათია ნოზაძე , ოთარ ხურციძე 12
12:00 ნატო ხუჯაძე ალი რეზა სულეიმან პაკ, თეა გიორგაძე , ირაკლი ნარმანია, კახა ცნობილაძე 31
12:00 მაია კვირიკაშვილი დავით ნოზაძე, იმედი ნაგელიშვილი 0
12:00 ნინო ელიეშვილი აკაკი ღვინიაშვილი, ლევან ჟორჟოლაძე 15
12:00 ლავრენტი მაღლაკელიძე ამირან არსენაშვილი, დავით გუმბერიძე, მინდია ტაბაღუა 13
12:00 გიორგი დარახველიძე ანა ბერძენიშვილი, გია კოტიშაძე, გიორგი კანკავა, გიორგი კირთაძე 0
12:00 ნატო ხუჯაძე თენგიზ ჭითაშვილი , მარინა ბაქრაძე , ნიკა ნოზაძე 31
12:00 მაკა გველესიანი გიორგი ბარამია, მარიკა გერსამია, მედეა ცირამუა 14
12:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი გელა გელანტია, გიორგი ჭალიძე, ხატია ყანდიაშვილი 10
12:30 მაია კვირიკაშვილი გივი ჯიბლაძე, დავით ნოზაძე 0
12:57 მერაბ ჯორბენაძე გიორგი ლილუაშვილი , თამაზ ქოქოშვილი , თენგიზ გეწაძე 8
13:00 ლელა კალიჩენკო გიორგი მერაბიშვილი , ვასილ გოგოჩაშვილი, თამარ გაჩეჩილაძე 31
13:00 ეკა არეშიძე გეგა ყირიმელი , მადონა მიქელაძე , ცოტნე ცერცვაძე 1
13:00 ნინო ელიეშვილი ვილერ წოწორია , ზურაბი მიდელაური, თამარ კერესელიძე 15
13:00 ვახტანგ მრელაშვილი გიორგი ლილუაშვილი , გიორგი ქუმსიაშვილი , დიმიტრი კვალიაშვილი , თემურ გორგაძე 0
13:00 იზა კელენჯერიძე არჩილ დვალიშვილი , ვასილ სამხარაძე, ვასილ მეტონიძე, ივანე სუჯაშვილი 3
13:00 მაია კვირიკაშვილი გიორგი მაჩაბელი, ეკა ჭაავა, ნათელა სივსივაძე, პაატა ნიაზაშვილი 0
13:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი ელგუჯა წამალაშვილი, ზაზა კვირკველია , ნუგზარ ჭინჭარაული 10
13:00 ნათია გუდაძე ანა სიგუა , რასიმ მამედოვი 13
13:15 ლილი მსხილაძე ია ყიფიანი , იმედა ქარქაშაძე , ირმა ტუღუში 7
13:30 ლილი მსხილაძე გოჩა ვეფხვაძე, ლევან კოპალიანი 7
13:30 ლავრენტი მაღლაკელიძე გიორგი მიქელაძე , გიორგი მესხი, გირშელ ძებნიაური 13
14:00 ქეთევან ჯაჭვაძე ანა კვიჟინაძე , ზაური სიჭინავა 12
14:00 ნატო ხუჯაძე ანზორ კაციაშვილი, გოგიტა ბახტაძე , თამარ ზაქუტაშვილი 8
14:00 ლელა ნოზაძე გიორგი მაჭავარიანი, ვლადიმერ ვექილიანი, მალხაზ თევზაძე 0
14:00 ლილი მსხილაძე თამარ აღლემაშვილი , კობა საური, ნოდარ ცინცაძე 7
14:00 ნათია გუდაძე გიორგი გოგიტიძე, გულნარა ანდღულაძე, თამარ კერესელიძე 13
14:00 იზა კელენჯერიძე დავით ბეზარაშვილი, ვახტანგ ასკურავა , თეონა გვაზავა , კახა ცნობილაძე 3
14:00 ლელა ნოზაძე ვლადიმერ აბაშმაძე, ირაკლი მარშანია 0
14:00 მაია შოშიაშვილი ამირან ხუციშვილი , ვლადიმერ გუკასოვი, ნიკოლოზი გელაშვილი 5
14:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი ალექსანდრე ხურციძე, ამირან გოგიძე, ზინიკო ქობალია, თეიმურაზ მაღალდაძე 10
14:00 ქეთევან ჯაჭვაძე მურთაზ კობესაშვილი, ნანა ჯახველაძე , ცოტნე ცერცვაძე 12
14:00 ნატო ხუჯაძე ანჟელა გეთია , გიორგი ცომაია, გიორგი ქორიძე, დავით ციცაგი 8
14:00 ვახტანგ მრელაშვილი გილერ ენდელაძე , ვაჟა თოდუა , ლალი აფციაური , სულიკო შარიქაძე 0
14:20 ალექსანდრე იაშვილი დავით ნოზაძე, მიხეილ ჯაფარიძე 0
14:30 მაკა გველესიანი ანზორი გურული , ვალერი სამადაშვილი, ია თოდუა 14
14:30 ნინო ელიეშვილი გიორგი შაფათავა , რატი გვრიტიშვილი 15
14:40 ალექსანდრე იაშვილი დავით ნოზაძე, იზოლდა რაზმაძე 0
15:00 დავით მგელიაშვილი გიორგი ჭინჭარაული, დავით ნოზაძე 0
15:00 დავით მგელიაშვილი დავით ნოზაძე, რეზო ჩაჩუა 0
15:00 დავით მგელიაშვილი დავით ნოზაძე, კობა ფიცხელაური 0
15:00 ლელა კალიჩენკო ზაზა კვირკველია, მილერინა მემანიშვილი , ნიკოლოზ ლეკიშვილი 31
15:00 მაკა გველესიანი დავით მამულაიძე , თამარ კერესელიძე , მარინა ძამსაშვილი , ნათელა გოდერიძე 14
15:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი ანნა შიშნიაშვილი , აპალონ კილაძე, თორნიკე ტყაბლაძე 10
15:00 ნატო ხუჯაძე ბიქტორ ჯანელიძე, ლევანი ინატაშვილი, მამუკა კინწურაშვილი, მარიამ გოგორელიანი 0
15:00 ლილი მსხილაძე გაგა მეშველიანი, გოჩა ქორაია, სევერიან ჭითავა 7
15:00 ნატო ხუჯაძე ამბერგი ჯანეზაშვილი, ბიქტორ ჯანელიძე, თეიმურაზ შანშიაშვილი, ლევან ინატაშვილი 14
15:00 ლაშა ჩხიკვაძე ალექსანდრე ჩხეიძე , თამარ ჯოგლიძე , შოთა ნაცვლიშვილი 2
15:00 ეკა არეშიძე გიორგი ჯანაშია, გოჩა ქორაია, გუგა ბარბაქაძე 1
15:00 მაია შოშიაშვილი ამირან ხუციშვილი, ვახტანგ ფიფია, ინეზა დარსაძე, ლეონიდე მიქაბერიძე 5
15:00 ნათია გუდაძე გელა პეტრიაშვილი , ზურაბ ადეიშვილი 13
15:00 ალექსანდრე იაშვილი მაია ჟვანია , რიგან ბიტბუნოვი
15:00 ხათუნა ხარჩილავა არჩილ ფუტკარაძე, ვანო ოქროპირიძე , ზაზა რეხვიაშვილი, მანანა გელაძე 0
15:30 ლილი მსხილაძე თამარ ხეთაგური, ნიკა აბულაძე, ცოტნე ცერცვაძე 7
15:30 დავით მგელიაშვილი ვახტანგ ცალუღელაშვილი , იმედა ქარქაშაძე , რამინ ფაშაევი 0
16:00 ხათუნა ხარჩილავა ზაზა ბუაჩიძე, ინგა ჯაბანიშვილი, მანანა თაკალანძე 0
16:00 ბადრი კოჭლამაზაშვილი თორნიკე ტყაბლაძე , ლიანა გორგოძე , მამუკა ბასილაშვილი 10
16:00 დავით მგელიაშვილი ვასილ სამხარაძე , იოსებ ნატროშვილი , ნიზამი აბბაზოვი 0
16:00 ნინო ელიეშვილი ბეჟან ხაჭაპურიძე, ინგა ჯაბანიშვილი, სერგო მამფორია, სულხან კაპანაძე 15
16:00 მაია შოშიაშვილი ვალერიან წიტაიშვილი, ირაკლი მარშანია 5
16:00 ლილი მსხილაძე რევაზ სვანაძე , ხვიჩა ხარებაშვილი 7
16:00 ხათუნა ხარჩილავა ელდარ ჩიღუნაძე, ნელი ჩიღუნაძე, ხატია ყანდიაშვილი 0
16:00 ლაშა ჩხიკვაძე ვალერიან პოღოსოვი, ზინიკო ქობალია, ირაკლი გაბრიჭიძე, ლევან ფალავანდიშვილი 2
16:00 შორენა გუნცაძე დავით ნოზაძე, რამაზ ჭელიძე
16:15 შორენა გუნცაძე გიორგი ჯიმშიაშვილი, დავით ნოზაძე
16:15 ალექსანდრე იაშვილი ელბრუს ეიუბოვი, თამარ ზაქუტაშვილი , ია თოდუა
16:30 იზა კელენჯერიძე ანჟელა გეთია , ლაშა ადამაშვილი, მარიამი ბეგაშვილი, ოლღა გეჯაძე 3
16:30 ხათუნა ხარჩილავა გრიგოლ ნიშნიანიძე, შმაგი ტურაშვილი
16:30 დავით მგელიაშვილი მაკა გაგიევი , რომეო გოგოხია 0
16:30 ლილი მსხილაძე თენგიზი ნოვრუზოვი, რევაზ სვანაძე 7
16:30 შორენა გუნცაძე დავით ნოზაძე, მალხაზ დარსაძე
17:00 ნათია გუდაძე დავით ნოზაძე, მიხეილ ბაიდარაშვილი 13
17:00 ნათია გუდაძე დავით ნოზაძე, ზახიდა თემურგული ოღლი 13
17:00 ნინო ელიეშვილი ლევანი ბიჩინაშვილი 15
17:00 ნათია გუდაძე დავით ნადარაია, ვლადიმერი ცქვიტაია, ზვიადი გორგიშელი, ლევან კლდიაშვილი 41
17:00 ნათია გუდაძე გიორგი კეკელია, დავით კიკაჩეიშვილი 13
17:00 ლაშა ჩხიკვაძე გუგული დუმბაძე, ემზარ პაქსაძე, მაია სილაგაძე, მალხაზ გაბაიძე 2
17:00 ხათუნა ხარჩილავა გენადი ბაღდასაროვი, დავით ბოჟაძე
17:00 შორენა გუნცაძე ელდარ ისმაილოვი, თამარ პაპავა
17:00 მაია შოშიაშვილი ბესიკ ქვარცხავა, სერგო ოვანესიანი 5
17:00 ლილი მსხილაძე ლილი ნიჟარაძე , ქრისტინე კვეკვეცია 7
17:00 ალექსანდრე იაშვილი ვახტანგ ჯიშკარიანი, ცოტნე ცერცვაძე
17:30 მაია შოშიაშვილი გრიგოლ ჩხაიძე, ვარდო სიხარულიძე, თამარ კერესელიძე, ნინო შამათავა 5
09:45 დავით წერეთელი დათო ღვინჯილია, რობინზონ პაპიძე, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, საქართველ 38
09:50 დიანა ფარქოსაძე საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო, ფიქრია კალატოზიშვილი 39
09:50 დავით წერეთელი გიორგი ქუმსიაშვილი, დევი დევიძე, დიმიტრი კვალიაშვილი, საქართველოს კულტურისა დ 38
09:50 დავით წერეთელი ალექსი გაბუნია, ვალერი შუბითიძე, სოციალური მომსახურების სააგენტო, შრომითი მოვ 38
10:00 დიანა ფარქოსაძე გიორგი ლიქოკელი, ვალერ ჯაჭვლიანი, ნოდარ ცალანი, შსს საქართველოს სასაზღვრო პოლი 39
10:00 ხატია არდაზიშვილი თამარ დათაშვილი, ლტოლვილთა და განსახლების სამინისტრო 35
10:00 ეკატერინე ჯინჭველაშვილი თამაზ ქაშიაშვილი, ნათელა სინაძე, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგარდი განვითარ 37
10:00 ივანე აღნიაშვილი იმედო არჯევანიძე, მაია ყიფშიძე, საჯარო რეესტ. ეროვნ. სააგ. ქონების რეგისტრაციის 33
10:00 ნათია ბუსკაძე გრიგოლ თვარაძე, მაჰმუდ სამი ბადავი მოჰამედი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტრ 36
10:00 ივანე აღნიაშვილი ეკატერინე სისაური, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო, ქალაქ თბილისის 33
10:00 ივანე აღნიაშვილი ეკატერინე დგებუაძე, თბილისის მერია, თენგიზ მგელაძე, ქალაქ თბილისის მერიის სამგ 33
10:00 ივანე აღნიაშვილი ეკატერინე სისაური, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, შპს არს 33
10:00 ივანე აღნიაშვილი სოციალური მომსახურების სააგენტო, შოთა მახნიაშვილი, შპს საქართველოს საპატრიარ 33
10:00 ივანე აღნიაშვილი ანი ცეკვაშვილი, თამაზ წერეთელი, ლალი საყვარელიძე, რაინდი ანთიძე 33
10:00 ნანა დარასელია გარიკ ასატურიანი, გიორგი ღუნაშვილი, ედუარდ შახბატიანი, ვალერი ბაშოიანი 34
10:00 ივანე აღნიაშვილი ანა გორდეზიანი, დავით მუმლაძე, ეველინა ხიზანაიძე, ოთარ კაჭკაჭაშვილი 33
10:15 ქეთევან მინაშვილი გელა ფერაძე, პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ინსპექტორი, შპს სუპერბეთი 2014 4
10:15 ნანა დარასელია სეიდა ზერმინ ზაჰრა, სიედ მიქდად ჰუსსაინ, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარე 34
10:30 ნათია ბუსკაძე გიორგი კვაშილავა , ეკენე კინგსლეი დიკეოჩა, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითა 36
10:30 ლეილა მამულაშვილი გიორგი საყვარელიძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, შპს კეტები 36
10:30 ნათია ტოგონიძე სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ჯეონედი 32
10:45 ნანა დარასელია გიორგი თურქია, კობა ბახტურიძე, მანანა ნატროშვილი, სსიპ განათლების ხარისხის გა 34
11:00 ნათია ტოგონიძე ზამანბეკ მირზაიანოვ, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამს 32
11:00 დავით წერეთელი დიდუბე ჩუღურეთის სოციალური მომსახურების ცენტრი, ნატო ცისკარაშვილი, ნინო ხიხა 38
11:00 დიანა ფარქოსაძე ვასილი კევლიშვილი, საქართველოს კულტურისა და სპორტის სამინისტრო 39
11:00 ხატია არდაზიშვილი ავინენდრა სინგჰ ჯადაუნი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს სახელმწიფო სერვი 35
11:00 ლეილა მამულაშვილი მიხეილ ელიკაშვილი, სსიპ შემოსავლების სამსახური, სსიპ შემოსავლების სამსახურის 36
11:00 ქეთევან მინაშვილი ირაკლი მურცხვალაძე, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის ტრანსპორტის საქალაქო ს 4
11:00 ივანე აღნიაშვილი კახა გოგიშვილი, სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო 33
11:00 ნანა დარასელია ანატოლი კრესტინი, გიორგი ნასყიდაშვილი, დავით ახალკაცი, მარო სანიკიძე 34
11:00 ნანა დარასელია ანატოლი კრესტინი, გიორგი ნასყიდაშვილი, დავით ახალკაცი, მარო სანიკიძე 34
11:30 ლეილა მამულაშვილი მამუკა ზოიძე, საქართველოს მთავარი პროკურატურა, საქართველოს ფინანსთა სამინისტ 36
11:30 ხატია არდაზიშვილი ნუმან ხანი, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო 35
11:30 ეკატერინე ჯინჭველაშვილი გიორგი ბეჟიტაშვილი, სსიპ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, ქალაქ თბილისის მუ 37
11:45 ქეთევან მინაშვილი ააიპ თანასწორობა 17, სახელმწიფო აუდიტის სამსახური 4
11:45 ნათია ტოგონიძე რეზო ჭკადუა, შემოსავლების სამსახური, შპს ნიუ ქონსთრაქშენ 32
12:00 დიანა ფარქოსაძე ახალგორის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, ნათია ქაჯაია , საქართველოს ოკუპირებული ტ 39
12:00 დავით წერეთელი ნატო ცისკარაშვილი, ნინო ასლამაზიშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო 38
12:00 ნანა დარასელია გიორგი კვაშილავა , სარბჯიტ კაურ, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების საა 34
12:00 ხატია არდაზიშვილი ვეფხვია გელაშვილი, სახელმწიფო შესყიდვებთან დაკავშირებული დავების განხილვის 35
12:00 ლეილა მამულაშვილი ბელა როგავა, ეკა ქობესაშვილი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო 36
12:00 ნათია ტოგონიძე დიმიტრი ღონღაძე, ვაჟა მაკარაშვილი, ლევან მაკარაშვილი, საქართველოს ფინანსთა სა 32
12:00 ივანე აღნიაშვილი ბექა გულედანი, პაატა კიკვიძე, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო, საჯარო რეესტრ 33
12:00 ქეთევან მინაშვილი გია წუწუნავა, დავით წუწუნავა, თინათინ ღვინიაშვილი, შსს საპატრულო პოლიციის დეპ 4
12:30 ლეილა მამულაშვილი ზურაბ ხუჯაძე, თბილისის სააღსრულებო ბიურო, ნოდარ დეისაძე, შპს არქმშენ ჯგუფი & 36
12:30 ნანა დარასელია ბაია ოტიაშვილი, მაენ ბაკური, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო 34
12:40 ნათია ტოგონიძე ი მ ერქან თანრიქულუ, შემოსავლების სამსახური 32
13:00 ხატია არდაზიშვილი ვალერი ანნაევი, ვახტანგი ცხომელიძე, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ერ 35
13:00 თამარ ხაჟომია როინ მიგრიაული, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური 32
13:00 ეკატერინე ჯინჭველაშვილი გრიგოლ ხომასურიძე, დავით კორკოტაძე, დესპინე ქოიავა, დიმიტრი ხარჩილავა 37
13:00 ლეილა მამულაშვილი კახა ჭკუასელი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, 36
13:00 ივანე აღნიაშვილი ზაზა ბასიაშვილი, მზია პატარაშვილი, საქართველოს ეკონომიკისა სა მდგრადი განვით 33
13:00 დავით წერეთელი ირმა თეთრაძე, ნატო ცისკარაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტოს დიდუბ 38
13:00 ნათია ტოგონიძე ი/მ გია დავითიანი, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ულტრასტილი
13:00 ნანა დარასელია მედეა კიკვიძე, მუნეერ ვატბან კადჰიმ ალმაჰმოოდ, სახელმწიფო სერვისების განვითა 34
13:20 ქეთევან მინაშვილი სოფიო ფურცხვანიძე, ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტი 4
13:30 ქეთევან მინაშვილი ილია თანდაშვილი, შსს ცკპდ ნარკოტიკების უკანონო ბრუნვის წინააღმდეგ ბრძოლის მთ 4
13:30 ნათია ტოგონიძე თამთა ჯოხაძე, ი/მ გიორგი რიჟამაძე, სსიპ შემოსავლების სამსახური 32
13:30 ნანა დარასელია გოჩა ოყრეშიძე, თეიმურაზ უგულავა, ლაშა ცერცვაძე, ლევან ჯანაშია 34
13:40 ქეთევან მინაშვილი გიორგი კვარაცხელია, თბილისის პოლივ. დეპარტ.ძველი თბილისის სამმართ. პოლიციის 7 გ 4
13:50 ნათია ტოგონიძე სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ზარაფხანა დეველოპმენტი 32
13:50 თამარ ხაჟომია სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ოსსო OSSO 32
13:55 თამარ ხაჟომია სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ტეხნო კლონი 32
14:00 ქეთევან მინაშვილი გარემოსადვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი , შპს სოკარ ჯორჯია პეტროლეუმი 4
14:00 თამარ ოქროპირიძე თამაზ ფირცხალავა, საქართველოს სასჯელაღსრულებისა და პრობაციის სამინისტრო 35
14:00 დავით წერეთელი ანზორ არჩვაძე, ნატო ცისკარაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტოს დიდუ 38
14:00 ივანე ღლონტი ირინე ჯანელიძე, ნანა მაყაშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო 35
14:00 ივანე ღლონტი ელგუჯა ინჯგია, თავდაცვის სამინისტრო, თამაზ სტურუა, მერაბ პარხომენკო 35
14:00 დიანა ფარქოსაძე ვლადიმერ სანიკიძე, ზაზა დოლიძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, საქარ 39
14:00 ივანე აღნიაშვილი გია ნაჭყებია, მალხაზ ნაჭყებია, მალხაზ ნაჭყებია, მარიანე ნაჭყებია 33
14:00 ივანე ღლონტი ზიზი სესიტაშვილი, თბილისის მუნიციპალიტეტის ჩუღურეთის რაიონის გამგეობა, ივანე 35
14:00 ივანე ღლონტი ზურაბ შანყულაშვილი, თავდაცვის სამინისტრო საქართველოს შეიარაღებული ძალების გ 35
14:00 ივანე ღლონტი გოჩა ნიშნიანიძე, შეიარაღებული ძალების გენერალური შტაბის j 1 პირადი შემადგენლობ 35
14:00 ლეილა მამულაშვილი ალექსანდრე დადუანი, ზაზა შელია, თამარ დადუანი, პაატა ლობჟანიძე 36
14:00 ივანე ღლონტი რევაზ ხოფერია, სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი 35
14:10 ქეთევან მინაშვილი გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი, შპს სოკარ ჯორჯია პეტროლეუმი 4
14:20 ქეთევან მინაშვილი მოქალაქეთა პოლიტიკური გაერთიანება სამოქალაქო პლატფორმა ახალი საქართველო, ქ.თ 4
14:30 ქეთევან მინაშვილი მოქალაქეთა პოლიტიკური გაერთიანება ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა, ქ თბილისის მ 4
14:30 ივანე ღლონტი ბადრი ბურჯანაძე, ზაურ ტაბატაძე, თამაზ ბალიაშვილი, თეიმურაზ თამარაშვილი 35
14:40 ქეთევან მინაშვილი მოქალაქეთა პოლიტიკური გაერთიანება ევროპული საქართველო მოძრაობა თავისუფლები 4
14:50 ქეთევან მინაშვილი ევროპული საქართველო მოძრაობა თავისუფლებისთვის, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მ 4
14:50 ლეილა მამულაშვილი სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს მაგნატი XXI 36
15:00 ხატია არდაზიშვილი ააშიშ არორა, სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო 25
15:00 ხატია არდაზიშვილი გიორგი კვაშილავა , სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, ხუშალი 35
15:00 თამარ ხაჟომია ლიდია ძიგოევა, სსიპ შემოსავლების სამსახური, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ა 32
15:00 დავით წერეთელი აღმოსავლეთ საქართველოში აფხაზეთის ავტონომიური მთავრობის წარმომადგენლობა, დ 38
15:00 ქეთევან მინაშვილი გიორგი გაბუნია, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დ 4
15:00 ივანე აღნიაშვილი ვიკა ვარდოშვილი, ლალი ბეჟანიშვილი, ლიკა ვარდოშვილი, საქ. ოკუპირებული ტერიტორიე 33
15:00 ლეილა მამულაშვილი ეკატერინე როსტომაშვილი, ზურაბ ადეიშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, სს 36
15:00 ივანე ღლონტი აფარ ისმაელოვა, ელენე ზაქაიძე, ელზა ბარბაქაძე, თამაზ დიხამინჯია 35
15:30 ხატია არდაზიშვილი სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, ჯაგჯიიტ სინგჰ 35
15:55 ლეილა მამულაშვილი ირაკლი ჩიკაშუა, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული ს 36
16:00 თამარ ოქროპირიძე დავით მჭედლიშვილი, იოსებ არდაზიშვილი, ირმა მახათაძე, მარინა გლოველი 34
16:00 ლეილა მამულაშვილი ზაზა ხიდეშელი, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს ბბ კომპანი 36
16:00 ეკატერინე ჯინჭველაშვილი ბახრამ ისმაილოვი, დილგამ ალიევი, ვასილ ბესო კვირიკაშვილი, საქართველოს ეკონომი 37
16:00 ივანე ღლონტი იზო მაღლაკელიძე, ნუნუ გეწაძე, სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტო, სსიპ სოცი 35
16:00 დავით წერეთელი დარია ქომეთიანი, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძულებით გადაადგილ 38
16:00 ივანე აღნიაშვილი გიორგი პონომაროვი, თამარა გერლიანი, მადონა აბულაძე, ნათია გულიაშვილი 33
16:00 დიანა ფარქოსაძე მარინე ჭყონია, საქართველოს ეროვნული უშიშროების საბჭოს მდივანი 39
16:00 ქეთევან მინაშვილი არჩილ ოქროპირიძე, თბილისის საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი, ირაკლი გვაზავა 4
16:00 ხატია არდაზიშვილი ზვიად თაგვიაშვილი, საქ სასჯელაღსრულებისა და პრობაციის სამინისტროს აღმოსავლე 25
16:00 ნანა დარასელია ზვიად მარკოიძე, ლტოლვილთა და განსახლების სამინისტრო, შენიზ დერვიშოღლუ 34
16:30 თამარ მეშველიანი აღმოსავლეთ საქართველოს მესამე ადგილობრივი საბჭო, ზურაბ აფრიამაშვილი 37
16:30 ივანე ღლონტი ბესიკ მიქაძე, გრიგოლ სიხარულიძე, იამზე ადეიშვილი, სსიპ სოციალური მომსახურების 35
16:30 ლეილა გოგიშვილი არჩილ კერესელიძე, მაგდა შეყილაძე, ნინო სირაძე, სსიპ სოციალური მომსახურების საა 38
16:30 ივანე ღლონტი ალექსანდრე კობაიძე, გიორგი ბიჩნიგაური, ნელი მაისურაძე-ბიჩნიგაური, პაატა ბიჩნი 35
16:30 თამარ ხაჟომია მარინე კორძაძე, საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, საქართველოს ფინანსთა სამინი 32
16:30 ლეილა მამულაშვილი ვასილ ბესო კვირიკაშვილი, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს დავების განხილვის 36
16:35 თამარ ხაჟომია დავების დეპარტამენტი, ზაზა მალაციძე, თამარ ბენდიანიშვილი, იოსებ ბოღლოციშვილი 32
16:45 ქეთევან მინაშვილი შემოსავლების სამსახური, შპს ოცდარვა 4
17:00 ქეთევან მინაშვილი ანნა წივილაშვილი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციი 4
17:00 ივანე აღნიაშვილი გიორგი გაგუა, ვაჟა იმესაშვილი, ქ.თბილისის მუნიციპალიტეტის მერთან არსებული, თვი 33
17:00 ივანე ღლონტი დავით მაისურაძე, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო 35
17:00 ნათია ბუსკაძე მაყვალა ნადირაძე, სახელმწიფო სერვისების განვითარების საგენტო 36
17:00 დავით წერეთელი რევაზ ღვინჯილია, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო 38
17:00 ლეილა მამულაშვილი დავით კობეშავიძე, ფინანსთა სამინისტროსთან არსებული დავების განხილვის საბჭო, 36
17:00 ნათია ბუსკაძე ირაკლი ჩხიკვაძე, საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისია, შპს ,,MS Group'', შპს რა 35
17:00 ნანა დარასელია ლაშა კირთაძე, ნათელა ჩერქეზია, სასჯელაღსრულებისა და პრობაციის სამინისტროს აღ
17:00 ხატია არდაზიშვილი აკაკი ლომსაძე, საქ. განსახლებისა და ლტოლვილთა სამინისტრო, ჰაიკ ქარტაშიანი 35
17:00 თამარ ოქროპირიძე სსიპ სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, შაჰიდ რასულ 34
17:15 დიანა ფარქოსაძე თემურ გულიაშვილი, ირაკლი ლაფერაშვილი, საქართველოს თავდაცვის სამინისტრო 39
17:25 ნანა ჭიჭილეიშვილი ალექსანდრე ნაჭყებია, გიორგი ყალიჩავა, დარჩო ბექურიძე, ზვიად ბუხაიძე 33
17:25 თამარ ხაჟომია ნიკოლოზ გულიაშვილი, საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინის 32
17:30 ნანა ჭიჭილეიშვილი ამხანგობა ყიფშიძე 6, მერიის ზედამხედველობის საქალაქო სამსახური, ნიკოლოზ ბოლქვ 33
17:30 თამარ ხაჟომია გოგიტა გაბაიძე, ზურაბ მუმლაძე, საქართველოს მთავარი პროკურატურა, საქართველოს ფ 32
17:30 ქეთევან მინაშვილი სს ნიკორა ტრეიდი , შემოსავლების სამსახურის საგადასახადო მონიტორინგის დეპარტა 4
17:30 თამარ მეშველიანი გიორგი მაღრაძე, სახელმწიფო სერვისების განვითარების სააგენტო, ჰუსსეინ იბრაჰი 37
17:30 დიანა ფარქოსაძე გიგა მამაცაშვილი, გიორგი ბუცხრიკიძე, მაია ახალაძე, ნიკა მშვენიერაძე 39
17:30 ივანე ღლონტი გიორგი გოგიტაძე, მარიამ ებანოიძე 35
17:30 თამარ ოქროპირიძე მანანა მჭედლური, საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო 34
17:40 ქეთევან მინაშვილი სსიპ შემოსავლების სამსახურის საგადასახადო მონიტორინგის დეპარტამენტი, შპს მა 4
17:45 დიანა ფარქოსაძე ვიქტორ კერესელიძე, თავდაცვის სამინისტრო 39
17:50 ქეთევან მინაშვილი თეიმურაზ ბიჭოშვილი, ირმა მაღლაკელიძე, რამაზ მურად ოღლი, საქართველოს შინაგან ს 4
17:50 ქეთევან მინაშვილი საგადასახადო მონიტორინგის დეპარტამენტი, შპს ტაბა ჯგუფი 4
Created By: Pro-Service Copyright © 2008 . All Rights Reserved.